top of page

Elkészültek a Nini és Prósza lapozható kisfüzetek

Örömmel jelentjük, hogy egyesületünk felkérése nyomán elkészültek a „Nini és Prósza, az ételérzékenység” című lapozható füzetek. --»»


Az érzékenyítő kiskönyvekből bölcsődéknek és óvodáknak fogunk adományozni, hogy a pedagógusok segítségével a legkisebbek is halljanak az életallergiáról és -érzékenységről. Az egyszerű kis mese által a gyerekek könnyebben el tudják fogadni érintettségüket, de társaikra is jobban oda tudnak majd figyelni. Nagy köszönet a kötet szerzőjének, Varga-Horváth Biankának, valamint Horváth Eszternek a kedves illusztrációk elkészítéséért és Szabó Katalinnak a nyomdai munkák koordinálásáért.


A „Nini és Prósza, az ételérzékenység” kiskönyvek e-book formájában megvásárolhatók online adományboltunkban. Az így befolyt összegekkel egyesületünk munkáját tudjátok támogatni.

--»»39 megtekintés0 hozzászólás

Comments


bottom of page